חברת משלוחים כל הארץ


מכתבים וחבילות עושים את דרכם בכל יום, בכל רחבי הארץ. משלוחים וחבילות עושים את דרכם בין עשרות רבות של יישובים גדולים ובין מספר גדול עוד יותר של יישובים קטנים. חבילות ותכתובות, מסמכים ותעודות, פריטים שונים וכל מיני מכתבים עושים את דרכים בתוך אזור העסקים, בגוש דן – שם מתנהלת פעילות עסקית ערה.

אך גם בפריפריה קיים עולם שוקק חיים וגם שם נדרשים שליחים מיומנים. יתכן שאתם עצמאים, או שכירים, יתכן שאתם חברה גדולה או גוף עסקי קטן, אבל אם אתם צריכים חברת משלוחים כל הארץ – אקספרס ישראל תתאים בשבילכם. אנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות, בכל רחבי הארץ. אנו מציעים משלוחי אקספרס בישראל שתמיד יגיעו ליעדם במהירות ראויה לציון. 

שירות מושלם בכל מקום 
אין ספק שבאזור תל אביב רבתי פעילות השליחים ערה במיוחד. יחד עם זאת, גם באזור הצפון נדרשים שליחים שמכירים כל כביש וכל דרך. יש לכם עסק שפועל בפריסה ארצית? יש לכם עסק מקומי בצפון? נחוצה לכם חברת משלוחים כל הארץ, כדי שתוכלו להעביר ולקבל משלוחים, חבילות, מכתבים, חוזים ושאר מסמכים? אנו מציעים שירות משלוחים יעיל, בדיוק עבורכם - שירות שליחויות בצפון להעברת חבילות, מסירות משפטיות וכל דבר אחר הנחוץ לכם. 

ומה אם אתם פועלים באזור הדרום? או שאולי יש לכם לקוח חשוב או שותף עסקי שנמצא בדיוק באזור הזה? בתור חברת משלוחים כל הארץ אקספרס ישראל ערוכה ומוכנה להעביר משלוחים אל הדרום או ממנו, בתוך אזור הדרום או בתוך אזור הצפון. מחפשים שליחויות גבעת שמואל? שליחויות בפתח תקווה, בחיפה או בכל מקום אחר? פנו אלינו ושליח אמין יבצע מסירה לכל יעד שתבחרו, לכל נמען שעולה על דעתכם. 

שירות מקצועי בטבע שלנו 
בתור חברת משלוחים כל הארץ שמציעה שירות מקצועי כלל ארצי, אנו ערוכים ומוכנים להוציא גם משלוחים רגילים וגם משלוחי אקספרס בישראל. אם יש לכם דבר דואר דחוף, אם יש לכם מסמך משפטי שחייב להימסר עוד היום ובהקדם, אם אתם חייבים להוציא פריט בעל ערך על פי חוזה, כל דבר שחייב להימסר מהר – ספרו לנו על כך ואנו נטפל בזאת. 

יש לנו מערך שליחים מיומן ומערכת לוגיסטית משומנת. יש לנו נהגים זריזים ושליחים מקצועיים. לא כל חברת שליחויות יכולה להעיד על עצמה שהיא חברת משלוחים כל הארץ. במקרה שלנו – הלוקחות המרוצים הם כרטיס הביקור הטבעי והטוב ביותר, שמדבר בעד עצמו. 

תוכלו להירשם בקלות ולהצטרף למנויים שלנו, וכך שירות שליחויות בצפון יהיה זמין עבורכם במחירים מיוחדים. הצטרפו ללקוחותינו המרוצים שמזמינים בכל יום שליחויות גבעת שמואל, משלוחים ברעננה, בתל אביב, בכפר סבא, בלוד, לנתב"ג ובכל מקום אחר. בכל מקום שתצטרכו – אנו נאסוף, נשנע, נעביר ונמסור, מכתבים, חבילות וגם פריטים מיוחדים. 
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: