חברת שליחים


זקוקים למענה מקצועי לצורך משלוח מכתב או חבילה? זקוקים למשלוח לקרוב או לרחוק, משלוח פרטי או אולי עסקי? אין ספק, מה שנחוץ לכם זו חברת שליחים ראויה לשמה. לא רוצים להסתפק בשירות רגיל? צריכים מענה מסוג דואר אקספרס בארץ, בלי פשרות ובלי דאגות? הכירו את אקספרס ישראל – חברת השליחויות שנותנת לכם יותר!

שליחים זריזים עומדים לשירותכם 
מפעם לפעם ניתן למצוא לקוח הזקוק למשלוח שיכול להגיע אל הנמען גם בעוד שבוע אולי בעוד שבועיים. אבל ברוב המוחלט של המקרים, כאשר לקוח פונה לחברה שעוסקת במשלוחים נדרש שירות זריז, מקצועי ומהיר. 

מחפשים חברת שליחים שמבינה כי לזמן מבוזבז יש משמעות רבה? מחפשים שירות שיבטיח שכאשר נחוצה לכם זריזות ומהירות אכן תקבלו זאת? שירות מסוג שליח אקספרס הוא אחד הדברים שבהם אנו גאים. אנו מקפידים על כך שכל הנהגים והשליחים שלנו ינהגו בבטחה אך גם ידעו לספק מענה זריז עם דגש על עמידה בזמנים. נסו את השירות המהיר שלנו והצטרפו אל לקוחותינו הקבועים שכבר מכירים את איכות השירות. 

לכל מקום, בכל הארץ 
מגוון רחב של שליחויות אנו מבצעים, יום יום ושעה שעה. בתור חברת שליחים מהשורה הראשונה, אנו לא מציעים אך ורק שירות מהיר. אנו גאים בכך שלצד משלוח מהיר שמגיע בזמן אנו יכולים להציע גם שירות יעיל ביותר ולכל רחבי הארץ. לא משנה לנו אם אתם נמצאים בצפון או בדרום, לא משנה לנו אם אתם צריכים להעביר חבילה או מעטפה, ארגז או מערך שלם של ארגזים למרחק של כמה רחובות או למרחק של קילומטרים רבים – אנו נדאג לבצע עבורכם את המשימה.

ראשון לציון? לוד? פתח תקווה? משלוח בתל אביב, מחוץ לגוש דן, רחובות, רמלה או כל מקום אחר? רק תאמרו לאן להגיע, מה צריך להעביר ומיהו הנמען וזה הכל. אנו נעשה את כל היתר, בכל הארץ. 

מחירים מצוינים ואפשרות למנויים 
אם אתם מחפשים חברת שליחים מצוינת, בהחלט טבעי כי תחפשו לא רק תמורה מצוינת אלא גם מחיר משתלם. מחפשים שירות מסוג דואר אקספרס בארץ? מחפשים שירות מהיום להיום או מהיום למחר? שילוח של מעטפה, חבילה, ציוד או סחורה? אצלנו תמצאו מחירים מצוינים וגם אפשרות למנויים. 

מגוון שירותים – בדיוק בשבילכם 
אז מה אנו מציעים ללקוחותינו הקבועים או המזדמנים? בתור חברת שליחים גדולה ואיכותית, אקספרס ישראל מציע מגוון רחב של שירותים, בדיוק בשבילכם. מחפשים שליח אקספרס? אין בעיה. זקוקים לשירות משלוחים מדלת לדלת? השליח כבר בדרך. צריכים למסור או לקבל מעטפה? צריכים שליחות בעלת אופי משפטי או העברה של פריט חיוני לרשות המקומית? גם משלוח בארץ וגם משלוח בחו"ל, גם משלוח מהיר וגם משלוח רגיל – כל שירות שתצטרכו בתחום המשלוחים – אנו נדע לספק בנאמנות. 
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: