מחיר משלוח חבילה


יש לכם חבילה קטנה למדי שברצונכם לשלוח, אך בלי לצאת מהבית? ואולי יש לכם חבילה גדולת מידות, שתרצו להוציא מהמשרד באופן בהול? לא משנה איזו חבילה או דבר דואר, משלוח או מעטפה אתם צריכים להעביר – אקספרס ישראל תציע לכם שירות מצוין במחיר משתלם. רוצים לקבל הצעת מחיר משלוח חבילה? נוכל להציע מחיר מצוין, לכל יעד, לכל מסירה. עלות משלוח חבילה נגזרת מסוג המשלוח, מהדחיפות, מהמשקל. הגדירו לנו את הצרכים שלכם ואנו נציע לכם מחיר מצוין. חשוב לא פחות – אצלנו תוכלו להיות רגועים שהמשלח יגיע בזמן, ללא עיכובים מיותרים. 

משלוחים למנויים – זה משתלם במיוחד 
כחברת שליחויות מובילה, פונים אלינו לאקספרס ישראל לקוחות מכל אזורי הארץ ולטובת כל סוגי המשלוחים. רוצים לדעת מהו מחיר משלוח חבילה? קודם כל, נשמח לספר לכם על השירות המיוחד שלנו, ללקוחות קבועים – למנויים. אם יש לכם צורך במשלוחים באופן קבוע, ולא רק חבילות אלא גם מסירות של מעטפות או משלוחים משפטיים, תוכלו להצטרף כמנויים. גם כאשר על הפרק עומדת השאלה לגבי שליחות משפטית מחירון, הרי שהמנויים זכאים למחירים מועדפים. 

אז מהו בעצם מחיר משלוח חבילה? המחירים נוחים ויכולים לנוע בין 30 ₪ לבין 75 ₪. יש הבדל בין המחיר שאותו אנו גובים עבור הזמנת שליחות לערי המרכז לבין המחיר עבור שירות דומה באזור גוש דן רבתי או משלוח כלל ארצי. כפי שצוין, לא רק האזור שבו מבוקשת השליחות ישפיע על המחיר. לא פחות מכך – קובעת השאלה האם אתם לקוחות מנויים. המנויים זכאים למחירים נמוכים יותר, אם כי חשוב להדגיש כי איכות השירות אחידה בטיבה. המקצוענות והשירות יהיו תמיד בלתי מתפשרים. 

המרחק, המשקל והנפח 
יש עוד היבטים בעלי משמעות בקביעת המחיר. מחיר משלוח חבילה נגזר לא רק מהמרחק שעל השליח לעבור. עלות משלוח חבילה נגזרת לא רק מהשאלה האם הלקוח הינו מנוי או שהוא לקוח מזדמן. המחירים נשענים גם על משקל החבילה או גודלה. מקובל כי המחיר הבסיסי מאפשר שליחה חבילה במשקל סטנדרטי, בדרך כלל עד 5 קילוגרמים. משלוחים בעלי משקל גבוה יותר – עבורם נגבית תוספת תשלום. 

למען ההוגנות, חשוב לציין כי מחיר משלוח חבילה בארץ נשען גם על המידות של החבילה. במידה ומדובר במשלוח בנפח גדול במיוחד, אפילו אם המשקל הינו רגיל, עשויה להידרש תוספת תשלום מסוימת. אך נדגיש כי אם אתם מחפשים שליחות משפטית מחירון ואם נחוצים לכם מחירים משתלמים לכל סוגי המשלוחים – אצלנו תמצאו מחירים מצוינים!

כחברה מקצועית ומובילה בתחומה, אנו מבצעים משלוחים ושליחויות לא רק בארץ אלא גם לחו"ל. כל סוגי החבילות, כל סוגי השליחויות, לכל מקום – בארץ או בעולם, אנו לשירותכם. לכל הזמנת שליחות – קבלו מענה מהיר, ביצוע זריז ומחירים הוגנים. 
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: