מידע על שליחויות משפטיות


אחד התחומים שמייצרים הכי הרבה ניירת ודורשים הכי הרבה שליחויות הוא התחום המשפטי.
 
כל מי שביקר פעם במשרד עורכי דין או שהיה מעורב פעם בהליך משפטי כזה או אחר יודע לאמת את הטענה הפשוטה הזו: העולם המשפטי מייצר כמות עצומה של ניירת על בסיס יום יומי, כשחלק ניכר מהניירת הזו היא חשובה וצריכה להימסר ישירות לידיים של הנמען שלה, וכן קיים צורך תמידי לאמת את הגעת הניירת הזו לאותו הנמען.

עולם השליחויות המשפטיות הוא עולם עצום, שיש לו דגשים ספציפיים לביצוע נכון ומקצועי, שלא דומים לביצוע שליחויות מסוגים אחרים.
 
הדגשים המקצועיים לביצוע נכון של שליחויות משפטיות
  • בתור התחלה, שליחויות משפטיות צריך לבצע באימות ובאישור של הצד השולח, הצד המוסר והצד המקבל. שליח שמבצע שליחות משפטית צריך לחתום בעצמו על טופס השליחות, ולהחתים בהתאם גם את כתובת היעד ואת המקבל של המסמך שנשלח, במידה והוא מסכים לחתום עליו. חברה שמציעה שירות של שליחות משפטית חייבת להכיר את הדגשים המקצועיים הללו ולהתייחס אליהם בחרדת קודש, שכן המסירה והאימות שלה יכולים להיות מכריעים בהליכים משפטיים.
  • בנוסף, חלק ניכר מהמסמכים שנשלחים בשליחות משפטית הם מסמכים רגישים, סודיים, דחופים או כל אלה גם יחד. בשליחויות מסוג זה אסור לנו לשחק – אנחנו חייבים לפנות לחברת שליחויות מקצועית, אמינה ומהירה שתבצע עבורנו את השליחויות המשפטיות בצורה היעילה ביותר על בסיס קבוע, עם מערכת יחסים קבועה בינינו לבינה ושליחים שעובדים בקביעות עם המשרד שלנו.
אקספרס ישראל – הכתובת שלכם לביצוע השליחויות המשפטיות שלכם במהירות ובמקצועיות

שליחויות משפטיות צריך לבצע עם חברת שליחויות מקצועית ומובילה בתחומה, עם מקצועיות ספציפית בתחום זה. החברה הזה היא בדיוק אנחנו – אקספרס ישראל.

אנחנו מציעים לכם מגוון סוגים של שירותים בתחום השליחויות, ובכל הנוגע לסטנדרטים של השליחויות המשפטיות אצלנו, לא תמצאו חברה מקצועית, מהירה ואמינה יותר מאתנו.
 
  • הזמנת משלוח מתבצעת ע"י הלקוח , דרך האתר בלבד. במקרה הצורך, ניתן להיעזר באחד מנציגינו בטלפון
  • 1700-709-790.
  • מספר דקות לאחר מילוי הפרטים נציג אקספרס ישראל ייצור עמך קשר לאישור ההזמנה.
  • ימי פעילות בימים א- ה בשעות 
  • 09:00-17:00.
  • הזמנות שייקלטו לאחר שעות הפעילות יטופלו ביום העסקים הבא.
עם זאת, כיום גם ברור שכמות השליחויות העצומה שלה נדרש משרד עורכי דין ממוצע מחייבת את משרדי עורכי הדין לפנות לשירות חיצוני ומקצועי בתחום. כעת נגע בדגשים המקצועיים לביצוע נכון של שליחויות משפטיות, ובבחירה הנכונה של חברה לביצוע שירות זה.

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: