שליחויות בהוד השרון

אקספרס ישראל עושה משלוחים בהוד השרון - לכל מקום הוד השרון - שירות שליחויות מהיר ובמחירים הכי טובים בארץ. למחירון
בשירותי משלוחים הוד השרון ממשיכה להוביל

הוד השרון נמצאת בדרום נפת השרון במחוז המרכז וחיים בה כיום מעל 52 אלף תושבים. למרות שלא מדובר על עיר גדולה מבחינת כמות אוכלוסייה או שטח שיפוט, ניתן לזהות בהוד השרון מספר מאפיינים ייחודיים. חלק מהמאפיינים באים לידי ביטוי גם בהזמנת שירותי משלוחים ולכן חשוב להכיר אותם:

א. ערים שכנות – מבחינת שירותי משלוחים הוד השרון גובלת עם שורה ארוכה של ערים ומושבים. חברת שליחויות נדרשת להכיר את הגישה לערים אלו ולהציע שירות מלא ללקוחות פרטיים ועסקיים. בין היתר מבוצעים משלוחים מתוך הוד השרון לפתח תקווה, רמת השרון, הרצליה, כפר סבא ועוד. מושבי המועצה האיזורית דרום השרון יכולים להזמין שירותי משלוחים לגני עם, ירקונה, עדנים, רמות השבים, כפר מל"ל וכמובן גבעת ח"ן.

ב. כבישים ותחבורה – הוד השרון היא עיר צפופה יחסית ושליחים מקצועיים חייבים להכיר את הכתובות, את קיצורי הדרך ואת מפת הכבישים והתחבורה. משלוחים שיוצאים או מגיעים לעיר עוברים דרך כביש 4, אך יש משלוחים פנימיים שדורשים שימוש בנתיבי תחבורה קטנים יותר. 

ג. איכות חיים – הוד השרון זכתה בשנת 2010 בפרס דגל היופי מטעם המועצה לישראל יפה וכבר שנים רבות היא נחשבת לאחת הערים המציעות את איכות החיים הגבוהה ביותר במחוז המרכז. כתוצאה מכך, כל חברת משלוחים הפועלת בעיר נדרשת לעמוד בסטנדרטים מחמירים. רק בצורה כזו יכולות חברות משלוחים להציע לתושבי הוד השרון שירות ראוי שיזכה להצלחה.
מפת משלוחים הוד השרון

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: