משלוחים מהיום להיום


יש דברים שכל אחד אוהב לעשות בנחת, לאט לאט, בלי למהר. לשתות את הקפה בבוקר, לבלות בטיול נעים עם המשפחה. אבל יש דברים שחייבים להיעשות במהירות, גם אם לא בחיפזון. כחברת שליחויות מובילה, אנו באקספרס ישראל יודעים שישנם משלוחים שיכולים להתקבל היום ולהגיע מחר, אבל יש גם צורך בשירות מהיר, שנקרא משלוחים מהיום להיום. מה בדיוק נחוץ לכם - משלוחים בירושלים? ואולי אתם צריכים להעביר דבר מה בתל אביב או באזור חיפה? את כל סוגי המשלוחים נוכל להעביר עבורכם, לכל יעד ובמהירות הבזק. כשאין לכם זמן לבזבז, כשאתם צריכים שירות אקספרס – אתם תאמרו לנו מה להעביר ואנו נספק ביצוע זריז. 

שליחות במהירות מודרנית
יוני הדואר היו המצאה מדהימה וגם השליחים על גבי סוסים מהירים היו פתרון מצוין לימים עברו. אבל כיום, משלוחים מהיום להיום זה משהו שונה לגמרי. אנו מבצעים משלוחים בארץ מדלת לדלת כשאנו רכובים על קטנועים זריזים ולעיתים כשאנו נוהגים ברכבי משלוחים מהירים (כאשר נחוץ ללקוחותינו משלוח גדול במיוחד). 

אנו מקפידים על ביצוע מדויק ואמין ומתמחים בהעברת כל סוגי הפריטים. אילו מן משלוחים מהיום להיום נחוצים לכם? ציוד משרדי מיוחד? ניירות עבודה חסויים? חוזים שנחתמו מול קבלנים או לקוחות גדולים? ואולי אתם צריכים להעביר משלוח דחוף למשרד ממשלתי, למשרד מס הכנסה, אולי דוח חיוני לרואה החשבון או דין וחשבון מכל סוג שהוא? לנו יש את הלוגיסטיקה לבצע במהירות שליחויות נצרת ואזור חיפה או שליחויות מהירות באזור תל אביב והמרכז. יש לנו שליחים שיסעו עבורכם כחץ מקשת, גם באזור באר שבע או אשדוד. בשבילנו – אין משלוח כבד מדי ואין משלוח מורכב מדי. 

מחירים משתלמים ללקוחות החוזרים 
עם כל סוגי הלקוחות אנו עובדים, פרטיים, מוסדיים, עסקיים ואחרים. אנו מתכבדים להציע שירות מעולה ומהיר וגם – במחירים הוגנים ונאותים. רוצים לקבל הצעת מחיר מצוינת עבור משלוחים מהיום להיום? רוצים לגלות מהו המחיר שלנו עבור משלוחים אקספרס? יש לכם חבילה או מכתב להעביר במהירות לבאר שבע? נחוצים לכם משלוחים בירושלים? כדאי שתדעו – אם אתם זקוקים לשירות משלוחים בקביעות, יש לנו הצעה מיוחדת בשבילכם. מחירים מיוחדים ללקוחות חוזרים – כלומר למנויים. 

שליחים מיומנים ואמינים
על מנת להבטיח ביצוע מושלם של משלוחים מהיום להיום אנו מתחזקים צי גדול מאוד של רכבי שליחויות וקטנועים. אנו מעסיקים שליחים קבועים, שזהו עיסוקם ואשר שולטים ובקיאים בכל הדרכים ובכל הכבישים. הלוגיסטיקה שלנו ערוכה לקלוט הזמנות ומשלוחים מכל אחד ולכל מקום. אנו מבצעים משלוחים בארץ מדלת לדלת ואפילו משלוחים ושילוח לחו"ל. 

צריכים שליח שיגיע עבורכם מקצה הארץ לקצה השני? שליחויות נצרת, באר שבע, אשקלון או תל אביב? משלוחים עירוניים, בין עירוניים, עסקיים או פרטיים? אנו תמיד לשירותכם, למשלוחים רגילים או מהירים, למכתב, לצרור מכתבים, לחבילה או לארגזים. 
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: