משלוחים עד הבית


שירותיה הטובים של חברת שליחויות אמינה נדרשים לאנשים מכל הסוגים. לקוחות פרטיים, משרדים, לקוחות עסקיים. האם יש לכם צורך בשירות יעיל של משלוחים עד הבית? יש לכם צורך להעביר דבר מה, מסמך, חבילה, מעטפה או כל דבר אחר, למישהו אחר? אין לכם את הזמן לצאת לדרך ולנסוע, בכדי לאסוף או לבצע מסירה של דבר דואר, מסמך או תכתובת? לקבלת שירות כל הארץ שליחויות – פנו אלינו, אל אקספרס ישראל. ברשותנו מערך לוגיסטי משומן, לביצוע כל משלוח, לכל סוג של לקוח. לפרטיים, לעסקים, למשרדי עורכי דין. אנו מבצעים גם שליחויות לצרכים מסחריים, שילוח בכל רחבי הארץ וגם אפשרות למשלוחים מהירים לחו"ל. 

משלוח במהירות אקספרס 
צריכים להזמין משלוחים עד הבית? יתכן שלא מדובר במשלוח דחוף, אולי לא יהיה משנה יותר מדי אם השליח יתעכב בדרך, אבל סביר מאוד להניח שתעדיפו משלוח זריז. צריכים להעביר חבילה או לקבל מכתב באזור המרכז? ואולי אשדוד משלוחים זה מה שנחוץ לכם? אצלנו, מערך השירות מתוכנן כך שתוכלו להזמין ולקבל כל משלוח במהירות אקספרס. 

מעוניינים להזמין משלוחים עד הבית בשיטת מהיום למחר? ואולי מה שנחוץ לכם זה משלוח מהיר במיוחד, מהיום להיום? מחפשים מחירון שליחויות בתל אביב? צריכים למצוא במהירות שליחים מיומנים, מקצועיים וזריזים? אם הגעתם לכאן – אתם כבר לא צריכים לחפש יותר. אקספרס ישראל יבצעו עבורכם כל משלוח, לרבות משלוחים דחופים. אנו נוסעים באמצעות קטנועים מהירים ויש לנו גם רכבים מסחריים להובלת מטענים וחבילות. אתם תודיעו לנו לאן להגיע, לאן לגשת, מהו היעד ומיהו הנמען, מהי הכתובת ומה צריך להעביר. כל היתר – עלינו. 

אנו רוצים לקוחות מרוצים
אצלנו, מבצעים משלוחים עד הבית בהיקפים גדולים. אנו משאירים תמיד לקוחות מרוצים. אנו תמיד שמחים לקבל הזמנות מלקוחות חדשים, ולצרף את מי שמעוניין למאגר המנויים שלנו. כל הארץ שליחויות? זה קטן עלינו. את כל הכבישים אנו מכירים, את כל הכתובות המבוקשות אנו בקלות מוצאים. 

אילו משלוחים עד הבית ביכולתנו לבצע? את כל המשלוחים שתוכלו להעלות על הדעת. אנו שולחים מתנות וחבילות עסקיות. אנו שולחים עבור לקוחותינו מכתבים ומעטפות. אנו מעבירים לכל מקום שבו אנו פועלים תכתובות עסקיות, חוזים, מסמכים משפטיים, מפתחות שנשכחו במשרד, טלפון שהושאר בבית ובקיצור – כל מה שהלקוחות שלנו צריכים. 

אם על הפרק עומדת שליחות עסקית דחופה, אם אשדוד משלוחים או שילוח בתל אביב ובגוש דן דרוש לכם, אם צריך למסור דבר מה באזור הצפון ובכל מקום אחר – פנו אלינו ותיענו במקצועיות. אצלנו, גם השקיפות היא ערך חשוב. רוצים לקבל מידע לגבי מחירון שליחויות בתל אביב? רוצים לדעת מהו ההבדל במחיר שבין שליחות רגילה או שליחות בהולה? רוצים להבין כמה עולה להעביר חבילה ומהו המחיר של שילוח מהארץ לחו"ל? באקספרס ישראל תמיד עומדים לשירותכם. 
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: