משלוח מהיום להיום


אף אחד לא יכול לעצור את הזמן והוא חולף מהר, מהר מדי. לזמן יש משמעות, גם במונחי כסף, גם במונחים עסקיים. כאשר שולחים מכתב או חבילה, כאשר צריכים לשלוח דבר ערך או מסמך בעל משמעות משפטית, לא תמיד ניתן להסתפק במשלוח שמבצוע בתוך פרק זמן רגיל, בתוך זמן הנחשב לעיתים כסביר.

כאשר יש משמעות למהירות, כאשר מחפשים משלוח מהיום להיום, כדאי לפנות לחברת משלוחים ושליחויות שיודעת לעשות את העבודה ללא עיכובים, ללא שהיות – בזמן הנכון. יש לכם צורך במסירה דחופה? משלוח מהיר? אל תתנו לזמן לנזול מבין האצבעות ואל תשתהו, פנו לאקספרס ישראל ותהיו בטוחים שלא יהיו עיכובים ולא יהיו איחורים. 

שירות מהיר ובמחירים הוגנים 
שלחתם לאחרונה מכתב בדיוור רגיל או בחברת שליחויות לא מוכרת? שמתם לב למשך הזמן שחולף עד שהנמען מקבל את המכתב או החבילה שהוא מצפה להם? אקספרס ישראל משקיע הרבה מאוד מאמץ כדי שלרשות לקוחותיה - משלוח מהיום להיום לא יהיה סיסמה בלבד אלא מציאות מוחשית. לכל פריט שאתם צריכים להעביר בדחיפות, לכל משלוח חבילות או מכתבים, בהעברת מסמכים עסקיים או משלוחים בעלי משמעות משפטית – הזמן של לקוחותינו חשוב לנו. 

כיצד אנו מוודאים כי משלוח מהיום להיום הופך לסטנדרט מקובל עבור לקוחותינו? אנו משקיעים ברכבי משלוחים גדולים וצי משלים של קטנועים מהירים. השליחים שלנו מקצועיים ומכירים את הדרכים הנוחות והמהירות ביותר – מכל מקום ולכל מקום. ואם אתם סבורים כי עבור שירות מהיר, איכותי ובלתי מתפשר אתם צפויים לשלם מחירים בלתי סבירים, אתם מוזמנים לבדוק אותנו. מחירון משלוחים הוגן מובטח ללקוחותינו, עם אפשרות למחירי מנויים נוחים במיוחד. 

הטכנולוגיה לרשות הלקוח 
חברת אקספרט ישראל משקיע לא רק בצי רכבים מצוין שיכול לעמוד במשימה היום יומית, של העברת מכתבים, פריטים וחבילות מהיום להיום. משלוח מהיום להיום מתאפשר גם בזכות השקעה טכנולוגית, כאשר הלקוחות יכולים להזמין משלוח ובקלות גם באמצעות אתר החברה. עם אתר אינטרנט עדכני ומשוכלל, ניתן לבצע הזמנת עבודה ללא כל קושי ובמהירות. במקביל, נציגי החברה עומדים לרשות הלקוחות – בכל שאלה, בכל בירור, בכל נושא. 

כל המשלוחים, לכל האזורים 
אנו ערוכים לבצע משלוח מהיום להיום במגוון ערים ובמגוון אזורים. תל אביב וראשון לציון, פתח תקווה, חולון או גבעתיים, רמלה, תל השומר, לוד ונתב"ג, חיפה, באר שבע, אשדוד וכן גם אזורים נוספים – את כל אלה אנו מכירים כאת כף ידינו. מדי יום אנו מקבלים מספר גדול מאוד של הזמנות, משלוח חבילות, העברת מכתבים, משלוח מסמכים מסחריים או משפטיים, שילוח של פריטים מכל הסוגים והמינים וגם במשקלים חריגים. אל תהססו, פנו לקבל מאתנו הצעת מחיר. מחירון משלוחים בתעריפים משתלמים והקפדה על איכות השירות, יום יום ושעה שעה מובטחים. 
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: