משלוח מהיר אקספרס


אם אתם רוצים לשלוח ברכת שנה טובה "כמו פעם" ולא באמצעות מסרון או דוא"ל, סביר להניח שמשלוח רגיל יהיה מספק בהחלט. אם אתם שולחים מכתב או חבילה ללא צורך בדחיפות, אפשר בהחלט להזמין משלוח רגיל, במהירות רגילה. אבל אם אתם צריכים להעביר דוח חשוב או מסמך עסקי, אם אתם צריכים להעביר מסמך לבית המשפט או ללקוח חשוב, אם יש משלוח עסקי שלא סובל דיחוי, הפתרון יהיה שונה.

במקרים כאלה ובכל מצב אחד שבו לזמן הדוחק יש משמעות - משלוח מהיר אקספרס יהיה הדרך הנכונה להעברה מהירה. איזה שירות נחוץ לכם – רגיל או מהיר? משלוח דואר בארץ מהיום למחר או מהיום להיום? חברת אקספרס ישראל מציעה את כל סוגי המשלוחים, גם רגילים, גם מהירים ואפילו בהולים. 

מערכת הזמנות ושליחים מהירים 
כיצד אנו מבטיחים שירות מהיר במיוחד? כיצד אנו מוודאים כי משלוח מהיר אקספרס תמיד יגיע במהירות האפשרית ובלי עיכובים? אין ספק שלצורך כך נחוץ שליח עם רכב מהיר, שיכול בהחלט להיות דו גלגלי וכזה שלא מתעכב בפקקים ובעומסים. אבל לא רק על זאת נשען השירות המהיר שלנו. 

הבסיס של משלוח מהיר אקספרס נשען גם על מערכת חדשנית ומתקדמת של קבלת הזמנות. במקום לבזבז זמן בהמתנה לנציג שירות, אפשר ללא קושי להעביר הזמנות באמצעות אתר האינטרנט. באתר ניתן למצוא גם מחירונים ללקוחות, כגון מחירון שליחויות משפטיות, מחירון למשלוחים מהירים, עלויות ללקוחות מזדמנים וכמובן מחירונים מיוחדים, ללקוחות נאמנים (כלומר – מנויים). 

זמינים ללקוח - במהירות 
ביכולתנו לספק משלוח מהיר אקספרס למגוון חבילות, למגוון מכתבים, למשלוח פריט בודד או כמה וכמה פריטים או מסמכים. אם נחוץ לכם משלוח דואר בארץ, אם אתם צריכים להעביר מסמך משפטי לחתימה, אם אתם צריכים להעביר פריט כלשהו מהבית אל המשרד או מהמשרד לרשות כלשהי – תנו לנו לבצע עבורכם את העבודה. תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה במהירות, במשלוח מדלת לדלת, במשלוח מהיר שלא מתעכב. 

יש לכם חברה או ארגון שזקוק למשלוחים שוטפים? אתם משרד כלכלי, רואי חשבון, מהנדסים, אדריכלים, עצמאיים, עורכי דין? בכל פעם שנחוץ לכם משלוח מהיר אקספרס – אנחנו הכותבת. גם במשלוחים גדולים, גם בהעברת פריטים במספר גדול, משלוח דחוף שנעשה על ידי שליח עם רכב או מכתב בהול שיוצא עם שליח הרכוב על קטנוע זריז – אתם רק תאמרו לנו מה אתם צריכים ואנחנו נוציא זאת אל הפועל. 

הצטרפו ללקוחותינו המרוצים, שנהנים ממחירים נוחים ושירות יעיל. פנו לקבלת מידע נוסף, בקשו לדעת על מחירון שליחויות משפטיות, פנו לשמוע על הצטרפות כמנויים. השירות שלנו ניתן בכל רחבי הארץ, בצפון, בדרום במרכז. אנו פועלים בתל אביב, בערים הגדולות, באזורי הפריפריה. אנו שוחים כדג במים בכל אזורי העסקים של ישראל ותמיד עומדים לרשותכם, במהירות!
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: