שירות שליחויות עם רכב


לא כל חברת שליחויות תוכל לעמוד במשימה של העברת משלוחים בקנה מידה גדול. לכל כל חברת שליחויות יכולה להציע שירות בקנה מידה גדול ורחב, הן מבחינת אמצעי התחבורה והן מבחינת אזור השליחויות. זקוקים לשירות משלוחים לחבילות ולמשלוחים גדולים? מה שנחוץ לכם זה שירות שליחויות עם רכב. חברת אקספרס ישראל מציעה לציבור הלקוחות שירות שליחויות פתח תקווה וראש העין, משלוחים ושליחויות בראשון לציון ובפתח תקווה ובעוד מגוון ערים ואזורים בהתאם לצורך. אפשרות גם לשילוח לחו"ל. 

שירות אמין עם צי של רכבים 
כיצד אנו עומדים במשימה הנכבדה והחשובה של משלוחים בכל הארץ, לרבות מכתבים, חבילות ופריטים גדולים מכל הסוגים? קודם לכל, שירות שליחויות עם רכב הוא עבורנו דרך חיים. אנו מחזיקים צי רחב ומגוון הכולל בתוכו קטנועים למשלוחים עירוניים זריזים לצד רכב הובלות גדולים, להעברת חבילות של מיטב לקוחותינו, בכל מקום שם נדרש השירות. שירות שליחויות ראש העין? העברת חבילה עם פריטים מסחריים לפתח תקווה? משלוח של מסמכים משפטיים בראשון לציון ובכל רחבי גוש דן ומחוצה לו? צי הרכבים המוגדל שלנו יעשה עבורכם כל שתצטרכו. 

משקיעים בנהגים ובשליחים
למען הסר ספק, אנו לא מסתפקים בהחזקת צי רכבים מתוחזק היטב. שירות שליחויות עם רכב לא יהיה שווה הרבה אם מאחורי ההגה לא יישבו נהגים ושליחים מיומנים, בעלי תודעת שירות ואהבת הנהיגה. בכל שירות שאנו נדרשים לספק, בין אם זהו שירות בפתח תקווה או בראש העין, שירות שליחויות ראשון לציון או בכל אזור אחר, אנו מושיבים מאחורי ההגה אך ורק נהגים מיומנים, הבקיאים במלאכתם, אמונים על כללי הנהיגה הזהירה ובעלי תודעת שירות ביחד עם עמידה בזמנים. אנו משקיעים ברכבים חדישים ובנהגים מעולים – זהו המפתח שלנו לשירות המצוין. 

מערך משומן, לוגיסטיקה משופרת 
תפעול צי של רכבי משלוחים וקבלת הזמנות לכל סוגי המשלוחים מחייב גם מקצוענות בלוגיסטיקה וידע רב בתפעול. שירות שליחויות עם רכב לא יהיה שווה הרבה אם לא נוכל להבטיח עמידה בזמנים ואפשרות למשלוחים דחופים, גם מהיום להיום וגם מהיום למחר. מערכת התפעול שלנו מבוססת על לוגיסטיקה משופרת, מערכת קבלת הזמנות ורישום מדוקדקים באמצעים משוכללים. שירות שליחויות פתח תקווה, ראש העין, ראשון לציון? שירות עירוני, בינעירוני, רגיל או מהיר? תנו למקצוענות שלנו להוביל בשבילכם. 

כל סוגי החבילות והמכתבים 
אמרו לנו מהו הצורך שלכם ואנו נמצא את הפתרון. שירות שליחויות עם רכב – מאפשר לנו לעביר עבורכם חבילות גדולות ומשלוחים של מגוון פריטים או סחורות. מערך הקטנועים והרכבים הדו גלגליים שלנו ייטיב להעביר עבורכם מכתבים, פנקסים, צילומים, וכל דבר אחר שמאופיין במידות צנועות. מחפשים שירות שליחויות ראש העין? מה שנחוץ לכם זהו שירות שליחויות ראשון לציון? לא משנה מאין ולאן – אקספרס ישראל ושביעות רצונכם מובטחת. 
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: