שליחויות בינעירוניות


רוצים לשלוח חבילה או מכתב? יש לכם דבר ערך שאמור לצאת מרשותכם ולהגיע ללקוח? שליחות משפטית כגון חוזה או כל מסמך לצרכים משרדיים? בחברת אקספרס ישראל תוכלו להזמין שירות של שליחויות בינעירוניות מכל הסוגים ומכל המינים. חיפשתם חברה שתציע לכם שילוב של שירות טוב ומחיר נוח? רוצים לקבל הצעת מחיר משלוח חבילה בארץ עם שירות באחריות? באקספרס ישראל השירות ללקוח מעל לכל, במחירים נוחים ועם שירות מצוין. 

משלוח לפרטיים ומשלוחים מזדמנים
אם שמעתם על חברות שמציעות אך ורק שליחויות בינעירוניות למנויים, הרי יש בכך טעם לפגם. מי שזקוק לשירות משלוח אקספרס בארץ באופן מזדמן, לא בהכרח מעוניין ברכישת מנוי. באקספרס ישראל מעניקים שירות שליחויות ברמה גבוהה ביותר לכל סוגי הלקוחות. לצד לקוחות עסקיים שמעדיפים לעבוד עם חברה המציעה מנויים יש גם לקוחות שזקוקים לשירות מזדמן. ניתן בהחלט ליהנות משליחות לאדם פרטי, שאין מאחוריו משרד או עסק ובכל זאת זקוק לפתרון משביע רצון ואיכותי. פתרון מצוין לשליחת דבר דואר, חבילות וכבודה מכל סוג שהוא. 

משלוח לעסקים ולמנויים
בכל רחבי הארץ ובמיוחד לעסקים, אפשר להזמין שליחויות בינעירוניות במחירים מיוחדים ובתנאים מיוחדים – למנויים. אצלנו, עלות משלוח חבילה בארץ נוחה במיוחד וכאשר מדובר במנויים אנו מעניקים הנחות ללקוחות הקבועים. מכיוון שעסקים, משרדים, רואי חשבון, עורכי דין, אדריכלים ואחרים זקוקים למשלוחים בתדירות גבוהה, בהחלט כדאי לברר אצלנו מהן העלויות ומהם הפתרונות. 

שליחות אקספרס מהירה במיוחד 
בעוד שניתן למצוא שירותי שליחויות בינעירוניות שבהן מקבל המשלוח, החבילה או המכתב צריך לחכות עשרים וארבע שעות ויותר על מנת לקבל את המסירה, יש גם אפשרות נוספת שנקראת משלוחי אקספרס. אמנם מחיר משלוח חבילה בארץ בשירות מסוג מהיום להיום עשוי להיות יקר יותר מהשירות הרגיל, אף ההבדל במחיר איננו חייב להיות ניכר במיוחד. אם יש לכם צורך להעביר או לקבל פריט, מסמך, חוזה, מפתחות, טלפון, ציוד למשרד או כל דבר אחר בצורה אחראית ומהירה במיוחד – זה בהחלט אפשרי. 

שירות שאפשר לסמוך עליו 
מחפשים חברה שתבצע עבורכם שליחויות בינעירוניות באופן קבוע או מפעם לפעם? יש לכם צורך בשירות רגיל או לחילופין - משלוח אקספרס בארץ, שיגיע במהירות וללא התפשרות? כדאי לכם להכיר את הסטנדרט הגבוה של אקספרס ישראל – חברת השליחויות של ישראל. 

רוצים להרגיש ביטחון מלא שכל מה שאתם שולחים או מקבלים מגיע בזמן? רוצים להרגיש ביטחון מלא שהחבילות או המכתבים שלכם נמצאים בידיים טובות? אצלנו, מערך השירות והלוגיסטיקה משומן היטב ואנו ערוכים לספק שירות בין עירוני, לכל הארץ, לאורכה ולרוחבה. רוצים הצעת מחיר משתלמת? אצלנו - עלות משלוח חבילה בארץ תפתיע אתכם לטובה. פנו לנציגנו, אמרו לנו למה אתם זקוקים ומה אתם צריכים, איזה משלוח ומהו היעד ואת כל היתר השאירו בידינו. 
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: