שליחויות למשרדים ממשלתיים


לאזרח הקטן וגם לבתי העסק השונים לא חייב להיות מגע יום יומי עם הרשויות השונות. אך גם כאשר יש צורך להעביר מסמכים חשובים לרשויות השונות – לא חייבים לטרוח, לנסוע ולבזבז זמן יקר.  כאשר יש צורך להגיש מסמך או שורה של מסמכים למס הכנסה, למס ערך מוסך, לפקידי השומה, לעיריות, למשרד הפנים, לביטוח לאומי או לכל רשות אחרת, יש פתרון אלגנטי, פשוט וממש מתבקש.

הפתרון הזה הינו לא אחר מאשר שליחויות למשרדים ממשלתיים. אנחנו, חברת אקספרס ישראל, מבצעים את כל סוגי השליחויות לכל סוגי הרשויות והמשרדים. צריכים שליחים אמינים שיבצעו שליחויות נס ציונה? שליחים מהירים שיצאו לתל אביב? רכב שליחויות שיגיע לכל מקום שבו מטפלים במכרזים ובהסדרים שונים? לכם יש את הצורך – לנו יש את המענה המתאים!

עובדים בשוטף, עם כל המשרדים 
אם יש לכם צורך בגורם שיבצע עבורכם שליחויות למשרדים ממשלתיים, עדיף לכם לפנות לחברה שיודעת את העבודה. עדיף לכם לבחור חברה שעובדת באופן שוטף ובקביעות עם כל הרשויות ועם כל המשרדים. לנו זה לא משנה אם נחוץ לכם שירות שליחויות רחובות, פתח תקווה, רעננה או חיפה. אנחנו מגיעים לכל משרד ומוצאים כל כתובת ללא כל בעיה. 

מכיוון שאנו מבצעים הרבה מאוד שליחויות למשרדים ממשלתיים באופן קבוע, אנו מציעים שירות מהיר יותר, אמין יותר ואיכותי יותר. אנו פועלים בכל הארץ ומגיעים לאן שאנו מתבקשים. אנו מציעים ללקוחותינו הקבועים או המזדמנים שירות שליחויות רמלה לוד, שירות באזור גוש דן, שירות במרכזי העסקים, בתוככי הערים וגם מבצעים בקלות שליחויות בין עירוניות. 

משלוחים מהירים ושירות מצוין 
לא קיימות שליחויות למשרדים ממשלתיים שיצליחו להפתיע אותנו. את הכל כבר ראינו ועם הכל כבר התמודדנו. שליחויות נס ציונה של מסמכים משפטיים לבתי המשפט, הודעה על פירעון חובות לכונסי הנכסים, תכתובות חשובות לפקידי השומה בתל אביב והגשת חוזים ומכרזים למנהל ולגורמים רשמיים אחרים. 

לכם יש שליחויות למשרדים ממשלתיים שמצריכות ביצוע מהיר ובלתי מתפשר? לנו יש את השליחים ואת צי כלי הרכב שיהפוך את הצורך למציאות במהירות. דרוש לכם שירות שליחויות רחובות על גבי קטנועים זריזים? ואולי אתם צריכים להעביר שורה של ארגזים עם הרבה מאוד נתונים ופריטים ויש לכם צורך ברכב שליחויות גדול? הגעתם למשרד והתברר שיש לכם צורך במשלוח בהול? חייבים להעביר מכתב או דוח למשרד להגנת הסביבה או לכל רשות שלטונית אחרת? עכשיו זה כבר ברור – אקספרס ישראל והשליחות שלכם בידיים נאמנות. 

רוצים להתנסות בשירות שליחויות מקצועי במיוחד? שירות שליחויות רמלה לוד, פתח תקווה, רעננה, תל אביב? פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר מצוינת. למנויים – מחירים מיוחדים. אפשרות לשליחויות אקספרס. איתנו תוכלו להעביר מסמכים חסויים ללא חשש, חוזים, הסכמים ואת כל סוגי המשלוחים. 
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: