שליחויות למשרדים


משרדים לסוגיהם השונים עשויים להיות מקומות שוקקי פעילות ומלאי חיים. פגישות עם לקוחות, ישיבות הנהלה, קבלת החלטות עסקיות, טלפונים, סגירת עסקאות. כחלק מאותה המולה ופעלתנות, עולה מעת לעת הצורך להוציא בשליחות מסמך חשוב, מכתב, חבילה או פריטים אחרים. אנחנו, באקספרס ישראל מבצעים מדי יום ויום הרבה מאוד שליחויות למשרדים. אילו מן שליחויות? כל מה שאפשר להעלות על הדעת. אנו מוצאים שליחים עם מסמכים משפטיים, אנו מוציאים לדרך שליחים מיומנים עם חוזים ומיני מכתבים. אנו מבצעים שליחויות לעיריות ורשויות מקומיות והכל – במלוא הרצינות, בזריזות ובאחריות. 

שירות יעיל בכל הארץ
אנו מבצעים את מלאכתנו בכל מקום שבו נדרשות שליחויות למשרדים. יש לנו שליחים רכובים על קטנועים זריזים לנסיעות עירוניות גם בשעות העומס בדרכים. יש לנו נהגי שליחויות הנוהגים ברכבים גדולים, בהם ניתן להטעין ולהעמיס מגוון חבילות ופריטים הנדרשים ללקוחות. לכל מקום שבו תבקשו, לאן שרק תרצו, נוכל לבצע עבורכם מסירת מעטפות או איסוף חבילות. מהבית אל המשרד, מהמשרד אל הבית, ממקום העבודה אל לקוחות חשובים, מסמכים חסויים, חוזים וכל מיני אישורים. 

היכן המשרד שלכם נמצא? לאן תרצו שנגיע עבורכם? אנו מבצעים שליחויות למשרדים שנמצאים בגוש דן ובתל אביב רבתי. אנו מבצעים איסוף דואר באזור הדרום, בבאר שבע, באשקלון וביישובי הסביבה. אנו מבצעים שילוח ואיסוף של דברי ערך ודברי דפוס, עלונים, דברי פרסום וכל מה שנחוץ – גם באזור חיפה, גם באזור הקריות, מצפון ועד דרום. אנו מספקים שירות יעיל, בכל הארץ. 

כדאי לעשות מנוי
גם לקוחות מזדמנים פונים אלינו, עם בקשה לבצע שליחות או להעביר מסירה מזדמנת. כל פעולה כזאת אנו מבצעים בשמחה, אבל אנו מציעים כמובן גם שירות מיוחד, ללקוחות קבועים – למנויים.

הרבה מאוד בתי עסק וארגונים זקוקים לשירות לעיתים קרובות ובאופן קבוע. שליחויות למשרדים, במקרה כזה, הופכות למשתלמות במיוחד בזכות מחירים מיוחדים למנויים. אנו מציעים למנויים שלנו שירות שליחויות לעיריות ורשויות מקומיות. אנו מציעים למנויים לבצע מסירות של פריטים חשובים, עסקיים ואחרים. אנו מבצעים מסירות של תכתובת עסקית ומשפטית, מכל מקום, לכל מקום. 

השירות – אקספרס!
אנו מודעים היטב לעובדה כי זמן שווה כסף. ללקוחותינו העסקיים ולמשרדים נחוץ שירות יעיל ולפעמים גם מהיר יותר מהרגיל. לכן, אנו מציעים שירות של שליחויות למשרדים ולא רק מהיום למחר אלא גם מהיום להיום. יש לכם צורך בשירות של מסירת מעטפות באופן בהול? יש לכם דבר מה שצריך להעביר בקדימות מיוחדת? איסוף דואר שלא סובל דיחוי, שאי אפשר להשאיר למחתרתיים וגם לא למחר? פנו לאקספרס ישראל והזמינו את שירות האקספרס. השליחים המקצועיים יעשו עבורכם את העבודה, כל מסירה, כל משלוח, כל מטלה – בזריזות אך בהקפדה, בלי עיכובים מיותרים ובלי איחורים. תאמרו לנו לאן – אנחנו נגיע לשם. 
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: