שליחויות משפטיות בתל אביב


התדיינויות משפטיות כרוכות בהרבה מאוד בירוקרטיה וזמן. ניהול משפטים, עריכת חוזים, מסירת דוחות, התראות, הודעות על פינויים – כל אלה מלווים בתכתובות ומסירות. יש לכם צורך לבצע שליחויות משפטיות בתל אביב? ואולי מה שנחוץ לכם זה שירות באזור המרכז רבתי, אולי שירות שליחויות רמת השרון או בכל מקום אחר? עם השליחים המקצוענים של אקספרס ישראל – כל מסמך, כל זימון, כל הודעה בעלת נופך משפטי תימסר ליעדה, כפי שתבקשו. 

תיעוד מלא של כל מסירה 
כאשר מדובר בחברה מקצועית, כזאת שמספקת בקביעות ולאורך זמן שליחויות משפטיות בתל אביב, ברור כי ההתנהלות חייבת להיות מעל לכל ביקורת. כחלק מביצוע העבודה, שירות שליחויות רעננה או שליחויות ברמת גן, שליחויות לבית המשפט, לרשויות, למשרדי ממשלה או לכל נמען אחר – תמיד יהיה תיעוד מלא ורישום של כל מסירה. התיעוד, הרישום, האסמכתאות הם חלק מהעבודה. הרישום והתיעוד מהווים חלק מהמשלוח וחלק חשוב בשקט הנפשי שמובטח ללקוח. 

אתם מנהלים משרד לייעוץ משפטי או כלכלי? יש לכם חובות שצריך לגבות והודעות שצריך למסור? יש לכם מסמכים למסירה בנושאים משפחתיים, גירושין, ירושות? יש לכם מסמכים למסירה שצריכים להימסר בזמן וללא דיחוי? אנו מחזיקים בידינו ניסיון בכל הסוגים של שליחויות משפטיות בתל אביב. למרות שאנו עובדים המון בתל אביב, אנו גם מבצעים משלוחים בכל רחבי הארץ, למשל משלוחים באשדוד או בנתניה, באשקלון או בבר שבע ובקיצור – בכל מקום שבו אנחנו נדרשים. 

בזריזות, במקצועיות, בדיסקרטיות 
כאשר על הפרק עומדות שליחויות משפטיות בתל אביב, ממש כפי שעל הפרק עומד כל סוג אחר של שליחות או מסירה, אנו תמיד מקפידים על כמה כללים חשובים. הכללים הללו מלווים אותנו כאשר אנו מציעים שירות שליחויות רמת השרון. הכללים הללו מלווים אותנו כאשר אנחנו מוציאים שליחים בתל אביב. הכללים הללו מלווים אותנו כאשר אנחנו מבצעים כל העברה, מסירה ומשלוח. הכללים שלנו כוללים למשל ביצוע כל עבודה בזריזות. הכללים שלנו כוללים ביצוע כל עבודה במקצועיות. והכללים המנחים אותנו כוללים גם ביצוע כל משלוח בדיסקרטיות.

פרטיהם של הלקוחות שלנו נשארים אך ורק אצלנו. אנו יודעים עד כמה רגישות יכולות להיות שליחויות משפטיות בתל אביב. אנו יודעים עד כמה שהמסמכים שאתם שולחים עשויים להיות רבי ערך וחסויים. יש לכם צורך במסירה דחופה, אקספרס? יש לכם משלוח מכל סוג – מהיום להיום או מהיום למחר? נחוץ לכם שירות שליחויות רעננה או אולי דווקא משלוחים באשדוד? יש לכם מסירה גדולה לבצע או מכתב אחד, אך חשוב, להעביר? פנו אלינו. 

סדרי העבודה שלנו מדויקים ומוקפים. באקספרס ישראל - יש לנו מחירים מיוחדים למנויים. צי כלי הרכב שלנו חדיש ומתוחזק היטב ותמיד מוכן לשירותכם. השליחים והנהגים שלנו מיומנים, מנוסים ויודעים את העבודה. 
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: