שליחויות משפטיות


כאשר צריכים להעביר מסמך כלשהו, פריט או כל אביזר שהוא באמצעות שליחות, הציפייה היא שהדבר ייעשה כראוי וללא דופי. יחד עם זאת, ישנן שליחויות בעלות חשיבות שהינה יוצאת מגדרת הרגיל ואלה הן שליחויות משפטיות. מחפשים שירות שליחויות שיבצע כל מסירה וכל משלוח על הצד הטוב ביותר? זקוקים למשלוח בעל חשיבות משפטית או שיש לכם צורך בשירות הכולל מעקב משלוחים? חברת אקספרס ישראל מציעה שירות מצוין בעלות נוחה ובמקצועיות מלאה. 

חשיבות השליחות המשפטית 
אנו מודעים לכך כי שליחויות משפטיות עשויות לחרוץ גורלות ועל כן אנו פועלים בהתאם. כל השליחים שלנו נבחרו בקפידה והם מוציאים אל הפועל את כל סוגי השליחויות, בכל מקום ובזמן. מסירות משפטיות מבוצעות היישר לידיו של הנמען, מתוך הבנה כי מדובר במסמכים בעלי ערך רב. השליח מוודא כי רק הנמען או מישהו המוסמך מטעמו לקבל את המשלוח אכן יקבל לידיו את המסירה. 

כפי שראוי בכל אותן שליחויות משפטיות, בכל משימה ירשמו פרטיו של מי שקיבל את המשלוח. בהקפדה ירשמו גם המיקום שבו התבצעה המסירה של המסמך, היום והשעה. החתירה תהיה כי המקבל יצרף את חתימת ידו וכאשר ישנו צורך – ילווה תצהיר על נסיבות המסירה המשפטית. ללקוחותינו קיימת אפשרות להתעדכן בקלות ולבצע מעקב אחר משלוחים. מיטב עורכי הדין כבר בחרו בנו וכעת – גם אתם מוזמנים. 

אין משלוח קשה מדי 
אנו מציעים ללקוחותינו להצטרף ולהפוך למנויים, בין אם מה שנחוץ להם אלה שליחויות משפטיות ובין אם נחוצים להם משלוחים אחרים, מכל סוג שהוא. למנויים, אנו מציעים מחירים מיוחדים ואפשרות יוצאת מן הכלל לביצוע מעקב משלוחים. ביכולתנו להציע העברות, מסירות ושליחויות מכל מקום ולכל מקום. בשבילנו – אין משלוח מורכב מדי ואין משלוח קשה מדי. 

יש לכם צורך להעביר מסמכים לצורך חתימת חוזה? לחייבים? לנתבעים? יש לכם צורך במשלוח דחוף, מהיום להיום או אפילו במשלוח בהול? כחברה גדולה ומובילה, בעלת צי גדול של רכבי שילוח, רכבי הובלה וקטנועים למשלוחים זריזים – אנו ערוכים תמיד לעמוד לרשות לקוחותינו, מתי שרק תצטרכו. 

מסירות ושליחות בסודיות 
פנו אלינו ואמרו לנו למה אתם זקוקים - שליחויות משפטיות? משלוח של פריט דואר בודד או מסירה של מגוון מכתבים? זקוקים להעברת חבילות, מסירות משפטיות, איסוף דואר או שליחות לעירייה או לרשות מקומית? למשלוחים עד הבית, לשילוח עסקי ובקיצור – למשלוחים מכל הסוגים, באקספרס ישראל תמיד ישמחו לשרת אתכם. 

אנו ערוכים לטפל גם במשלוחים שבהם השמירה על הסודיות והחשאיות הינה ערך עליון. אנו ערוכים לבצע משלוחים לבתי משפט, לבתים פרטיים, לכל כתובת ובכל מקום. שירות השליחים שלנו עובד בכל רחבי הארץ וניתן לפתוח הזמנת שירות ללא כל קושי – גם באתר האינטרנט שעומד לרשותכם. לאורך הדרך תוכלו לבצע בקלות מעקב אחר משלוחים ובמידת הצורך – נציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם.  
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: