שליחים במרכז


יש לכם דבר מה להעביר ללקוח חשוב? רוצים לשלוח מכתב בהול לבן משפחה? יש לכם שליחות עסקית שלא סובלת דיחוי? צריכים להעביר מסמך בעל חשיבות משפטית או כל פריט אחר, שעולה על הדעת? ואולי יש לכם חבילה גדולה וכבדה שצריכה להגיע ליעדה? אם אתם מחפשים שליחים במרכז – אנחנו הכתובת שלכם. 

חברת אקספרס ישראל תבצע עבורכם של שליחות, כל מסירה, כל העברה. יש לנו שליחים רבים שמבצעים שליחויות בכל אזור המרכז, בין כל היישובים וגם בתוכם. אך לא רק זאת אנו מציעים. מחפשים חברת שליחויות באשדוד? באזור רמלה או לוד? הניידות שלנו מקסימלית וכך גם הזמינות. אתם, הלקוחות שלנו, קובעים מה אתם צריכים ולאן אתם צריכים שנגיע. 

כל סוגי המסירות במרכז 
יש לנו הרבה מאוד שליחים במרכז, כדי שהלקוחות שלנו יהיו תמיד מרוצים. יש לנו אפשרות לבצע שליחויות רמלה לוד – מכל הסוגים ומכל המינים. יש לנו יכולת להוציא לפעול את כל סוגי המסירות ואיסופי המכתבים בפתח תקווה, בחיפה, ברעננה או בסביון. המערך הלוגיסטי שלנו מאפשר לנו להוציא אל הפועל כל העברה, כל מסירה, כל משלוח – לשביעות רצונו המלאה של כל לקוח ולקוח. 

לאיזו מטרה דרושים לכם שליחים במרכז? יש לכם צורך בשירות אמין, מדלת לדלת? יש לכם צורך שנעביר עבורכם מסמכים בעלי משמעות משפטית? צריכים שנעביר עבורכם מסמכי גבייה, חפצי ערך, שיקים ואולי קבלות? יש לכם תזכירים שהייתם רוצים להעביר לגורם אחר, ביד ולא בשום דרך אחרת? משלוח בתל אביב או שליחויות סביון, משלוח באשדוד או העברה בצפון – את כל אלה ויותר אנו מבצעים, בכל יום, באחריות, באמינות. 

מקצוענות בשליחויות – זהו שם המשחק 
אנו מבינים כי כאשר אתם מחפשים שליחים במרכז, אתם מחפשים חברה לשליחויות שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות. אף אחד לא רוצים לפנות אל חברת שליחויות באשדוד או בפתח תקווה, שאין מאחוריה מערך שליחים משומן, אחראי ובעיקר אמין. אף אחד לא רוצה לגלות כי מסמך חשוב שהיה אמור להישלח או להתקבל הגיע באיחור או חמור אפילו יותר – לא הגיע בכלל. אצלנו, בזכות נהלי עבודה מסודרים ובקרת איכות קבועה, מקצוענות מלאה בשליחויות היא שם המשחק. 

אילו מן שליחים במרכז נחוצים לכם? זקוקים לשילוח רכוב, על רכב דו גלגלי זריז למשלוח עירוני? מחפשים מענה של שליחויות רמלה לוד, למספר פריטים גדול ולחבילות כבדות במיוחד? יש לנו גם רכבי שילוח גדולים, ערוכים במיוחד למשימה. יש לכם מסירה דחופה באזור תל אביב? שליחויות סביון? נחוץ לכם שליח מיומן שאפשר לסמוך עליו? אנו תמיד שמחים להכיר לקוחות חדשים. מערך השירות שלנו מתקתק כמו שעון ויש לנו אפשרות למנויים, במחירים מצוינים. אפשר להזמין שליחות בקלות רבה דרך האתר ולכל שאלה או בירור, תמיד נענה בשמחה.  
 

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

רוצים להיות מנוי?
מלאו פרטיכם בטופס ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם: